ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Multifunkčná šatka – originálna reklama v exteriéri

Hľadáte originálny reklamný a propagačný predmet? Zabudnite na nudné hrnčeky a perá. Buďte originálnejší ako vaša konkurencia a prezentujte sa multifunkčnými šatkami.

Reklama, ktorú ocení každý zákazník

Multifunkčné šatky sú jednoducho ,,in“ a o ich rozmach sa postaral čoraz populárnejší trend zdravého životného štýlu. Čoraz viac ľudí sa snaží prácu v kancelárii vyvážiť športom, posilňovaním či turistikou a práve pri týchto aktivitách ocenia multifunkčné šatky. Sú praktické a dajú sa nosiť na mnoho spôsobov. Najdôležitejšie však je, že šatky sú určené predovšetkým do exteriéru, kde ich uvidí množstvo ľudí. Vďaka tomu bude vaše logo stále na očiach. Túto výhodu nikdy nezískate šálkami odloženými v skrinkách alebo perami, ktorým už nikto nevenuje pozornosť. Multifunkčná šatka ako reklamný predmet má v porovnaní s inými propagačnými materiálmi jednoznačne omnoho viac výhod.

Multifunkčné šatky ľudia zbožňujú

Multifunkčné šatky sú vyrobené z kvalitného priedušného a elastického materiálu. Tešia sa veľkej obľube, pretože sa dajú nosiť na mnoho spôsobov – ako čiapka, kukla, čelenka, šatka na krk, potítko či gumička na stiahnutie vlasov. Hlavu, tvár i krk spoľahlivo ochránia pred chladom, slnkom, vetrom a prachom. Dajú sa v nosiť v každom počasí a vo všetkých ročných obdobiach. Multifunkčnými šatkami originálne prezentujete vašu značku na firemných akciách, športových či benefičných podujatiach. Môžete ich ponúknuť do súťaží ako sponzorský príspevok, darovať ich ako benefit zamestnancom alebo nimi potešiť zákazníkov pri nákupe. Multifunkčná šatka je originálny propagačný predmet, ktorý si ľudia rýchlo obľúbia a budú ho pravidelne využívať.

Presne podľa vašich požiadaviek

Multifunkčné šatky vyrábame podľa vášho grafického dizajnu. Zákazkovú výrobu multifunkčných šatiek realizujeme od 50 kusov pri výhodnej cene od 5 €/ks. Pri väčších objednávkach ponúkame aj množstevné zľavy. Doba dodania trvá 2 až 3 týždne.

Stačí, ak vyplníte kontaktný formulár a už čoskoro sa budete pýšiť originálnymi multifunkčnými šatkám